Середа, 22.05.2024, 02:25

Головна » 2012 » Вересень » 18 » Проведено засідання робочої групи з начальниками управлінь та відділів міськвиконкому

12         У зв`язку із запланованим обласною державною адміністрацією на жовтень 2012 року захистом міської програми "Центральний регіон-2015" та з метою належного організаційно-технічного забезпечення проведення цього заходу 17 вересня 2012 року під головуванням першого заступника міського голови В.Джулая було проведено засідання робочої групи з начальниками управлінь та відділів міськвиконкому.
Під час робочої наради було розглянуто питання виконання міської програми "Центральний регіон-2015" за січень-вересень 2012 року та внесення змін до переліку інвестицій та соціальних проектів даної програми. Також В.Джулай озвучив проблемні питання, дав відповідні доручення та завдання щодо здійснення організаційних робіт по підготовці та проведення на належному рівні захисту програми "Центральний регіон - 2015".

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 622 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0