Субота, 04.05.2024, 17:35

Головна » 2013 » Серпень » 20 » Реалізація проекту "Купуй Кіровоградське"
Реалізація проекту "Купуй Кіровоградське"

12     З метою виконання завдань, визначених обласною програмою «Центральний регіон – 2015», розширення присутності товарів місцевого виробництва, сприяння задоволенню потреб населення міста у товарах за доступними цінами управлянням економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі міськвиконкому ведеться моніторинг цінової політики в мережі магазинів міста та соціальних відділів на продукцію соціального значення, ведуться обстеження на наявність цінників на товарах, зовнішнього вигляду продавців, рекламних матеріалів проекту, обізнаності продавців у продукції та значущості зазначеного проекту, стану оформлення вивісок з назвами та режимом роботи, викладання товару на вітринах та холодильному обладнанні.

Найбільш поширеними є товари торгових марок: "Королівський смак", "Формула смаку", "Ласка", "Ятрань", "Сонола", "ВК і К", "Черняхівський м’ясопереробний комплекс", "Українські ковбаси", "Ярунь", Кіровоградський хлібозавод, Олександрійський хлібозавод.

Проблемними питаннями в реалізації програми «Купуй Кіровоградське» на сьогоднішній день залишаються питання щодо: низької ініціативи товаровиробників щодо просування власної продукції на споживчий ринок; відсутності налагодженої системи маркетингу, реклами та неврегульованість форм розрахунків та доставки продукції товарів місцевих товаровиробників.

На сайті Знам’янської міської ради розміщений перелік магазинів, у яких запроваджений проект «Купуй Кіровоградське».

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 827 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1