Четвер, 25.04.2024, 08:53

Головна » 2015 » Лютий » 13 » Реєстр громадських об’єднань
Реєстр громадських об’єднань

З метою обліку громадських об'єднань та забезпечення загального доступу до інформації про громадські об'єднання уповноважений орган з питань реєстрації веде Реєстр громадських об'єднань (скорочено – РГО, надалі - Реєстр).

Включення відомостей про громадські об'єднання до Реєстру здійснюється уповноваженим органом з питань реєстрації (реєстраційною службою за місцезнаходженням громадського об’єднання) згідно з відомостями, що містяться в документах, які подаються громадськими об'єднаннями в порядку, передбаченому Законом України «Про громадські об’єднання».

Відповідно до пункту 8 «Порядку ведення Реєстру громадських об’єднань та обміну відомостями між Реєстром і Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» (далі – Порядок), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №1212 від 19.12.2012 року, у Реєстрі має міститися інформація про повні найменування усіх громадських об’єднань, дати їх створення та припинення діяльності, відомості про засновників, про місцезнаходження, відокремлені підрозділи, зареєстровану символіку, позначки про здійснення підприємницької діяльності, номери та дати видачі свідоцтв про реєстрацію, реєстраційні дії щодо зміни найменування, адреси місцезнаходження тощо.

Обробка персональних даних, а також оприлюднення в Реєстрі відомостей про осіб, обраних до складу керівних органів громадського об'єднання, або особу, уповноважену представляти громадське об'єднання, здійснюється уповноваженим органом з питань реєстрації відповідно до законодавства у сфері захисту персональних даних.

Відповідно до пункту 11 Порядку, кожна фізична або юридична особа має право на вільний та безоплатний доступ до основних відомостей Реєстру (можливість пошуку, перегляду, копіювання та друкування таких відомостей), який здійснюється через відповідну веб-сторінку офіційного сайту  Державної реєстраційної служби України. Також, відомості про громадські об’єднання, зареєстровані уповноваженим органом з питань реєстрації за місцезнаходженням такого громадського об’єднання можна знайти на офіційному веб-сайті відповідного уповноваженого органу з питань реєстрації (для Кіровоградської області - веб-сайт реєстраційної служби Головного управління юстиції у Кіровоградській області).

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації юридичних осіб
та фізичних осіб – підприємців, легалізації об’єднань громадян
реєстраційної служби Знам’янського міськрайонного управління юстиції                                      А.Котляров

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 983 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0