Субота, 27.04.2024, 03:07

Головна » 2018 » Січень » 25 » Реформа децентралізації - безумовний успіх України, - представник ЄС
Реформа децентралізації - безумовний успіх України, - представник ЄС
Реформа децентралізації є безумовним успіхом України. Про це наголосив директор Програми "U-LEAD з Європою" від GIZ Бастіан Файгель під час підсумкової прес-конференції Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

«Я гордий бачити лідерів місцевих ініціатив. Людський ресурс є найважливішим у реформі. З ним треба дбайливо працювати. Потрібно поширювати програми сприяння розвитку людського потенціалу», — зауважив він.

На його думку, важливе завдання децентралізації – використати можливості реформи, аби вона сприяла регіональному розвитку та місцевим лідерам.

У свою чергу Йоганнес Баур, керівник відділу розвитку, пов'язаного з інфраструктурою (енергетикою, транспортом) і навколишнім середовищем, у Представництві ЄС в Україні, зауважив про підтримку урядової політики щодо енергонезалежності та енергоефективності. «Необхідно знизити до європейських стандартів рівень вживання енергії в Україні.

Важливим рішенням є прийняття Верховною Радою чотирьох важливих законів. Це – крок до імплементації європейської політики енергоефективності в Україні. Цього року наш пріоритет – Фонд ЕЕ. ЄС підтримує цей проект і виділить для нього 100 млн євро», — наголосив Йоганнес Баур.

Джерело: сайт «Децентралізація»
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 728 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1