Понеділок, 22.07.2024, 14:57

Головна » 2011 » Жовтень » 19 » Реформування системи надання адміністративних послуг
Реформування системи надання адміністративних послуг
12        20 жовтня 2011 року в режимі онлайн відбулась нарада з питання стану виконання завдань з реформування системи надання адміністративних послуг. У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації В.Серпокрилов, начальник головного управління економіки облдержадміністрації Н.Рахуба, заступник Кіровоградського міського голови І.Василенко.На порядок денний були винесені питання про стан виконання завдань з реформування системи надання адміністративних послуг, реалізації у місті Кіровограді комплексного пілотного проекту з реформування сфери надання адміністративних послуг - створення центру надання адміністративних послуг, забезпечення дозвільних центрів району, міста регламентними(інформаційними картками), які визначають послідовність дій для отримання документів дозвільного характеру відповідно до вимог наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 3 липня 2009 року № 116.Віктор Серпокрилов зазначив, – Сьогодні ми є свідками того, яка велика увага приділяється на державному рівні впорядкуванню сфери надання адміністративних послуг. Дане питання неодноразово розглядалось на засіданнях Уряду та комітету з економічних реформ. Урядом у цьому напрямку вже підготовлено декілька Постанов Кабінету Міністрів, є також відповідне доручення Президента України та Прем’єр-міністра. 3 жовтня нинішнього року під головуванням Президента України відбулося засідання ради з економічних реформ з метою уточнення механізму функціонування органів виконавчої влади та створення законодавчої бази для проведення реформи у сфері надання адміністративних послуг. Президент запропонував узгодити базові положення законопроекту про адміністративні послуги, який найближчими днями має бути внесений на розгляд до Верховної Ради. Цей законопроект має покласти край практиці делегування державних функцій комерційним структурам, максимально спростити процедуру отримання документів дозвільного характеру, зокрема, звести до мінімуму процедуру спілкування громадян з чиновниками та перевести його у площину електронного урядування, закласти міцну основу для створення національної мережі центрів з надання адміністративних послуг, встановити як стратегічну мету – надання адміністративних послуг в електронному вигляді, а там де це неможливо, виключно через адміністраторів центрів. Завдяки цим заходам буде ліквідований корупційний чинник.Начальник головного управління економіки облдержадміністрації Ніна Рахуба повідомила, що до 23 грудня нинішнього року має бути проведено інвентаризацію усіх адміністративних послуг, які надаватимуть Центри надання адміністративних послуг.Ніна Рахуба також торкнулася питання стану забезпечення дозвільних центрів районів та міст області інформаційними картками (регламентами), які визначають послідовність дій для отримання документів дозвільного характеру відповідно до вимог Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва. Станом на 1 жовтня рівень забезпечення деяких центрів регламентами становить від 2-х до 20-ті % і визначений як незадовільний.Віктор Серпокрилов наголосив, що подібна ситуація є неприпустимою і до кінця року усі Центри мають бути стовідсотково забезпечені інформаційними картками. – Попереджаю, посадовці з вини яких не буде забезпечено повноцінну роботу Центрів, нестимуть персональну відповідальність, – підкреслив Віктор Серпокрилов.

Як повідомляє прес-служба офіційного сайту Кіровоградської облдержадміністрації

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 862 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0