Головна »
2011 » Жовтень » 19 » Перенесення термінів проведення осінніх канікул в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3"
18:27 Перенесення термінів проведення осінніх канікул в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3" |
19 жовтня 2011 року відбулась робоча зустріч першого заступника міського голови В.Джулая з керівником ТОВ "ГАЗІНТЕРМ" С.Ткаченком з приводу проведення робіт реконструкції діючої котельні загальноосвітньої школи № 3 під час канікул, що дасть можливість значно покращити теплопостачання закладу та зменшити фінансові витрати на енергоресурси і в подальшому підключити до автономного теплопостачання дитячий садочок №8 та музичну школу.В зв'язку з проведеням таких робіт міським головою підписано розпорядження від 18 жовтня 2011 року № 202 "Про перенесення термінів проведення осінніх канікул в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3".
|
Категорія: Експрес інформація |
Переглядів: 956 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |