П`ятниця, 26.04.2024, 18:43

Головна » 2015 » Серпень » 31 » Реконструкція каналізаційних очисних споруд м. Знам’янка по вул. Будьонного, 207
За інформацією генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Р. Ілика (лист від 21 серпня 2015 року № 1548/01/07-21), відповідно до Плану природоохоронних заходів за Бюджетною програмою «Здійснення природоохоронних заходів» на 2015 рік обласному комунальному виробничому підприємству «Дніпро-Кіровоград» виділено кошти на фінансування природозахисного заходу – «Реконструкція каналізаційних очисних споруд м. Знам’янка по вул. Будьонного, 207» відповідно до кошторисної документації в сумі 998,392 тис. грн.

Повноваження на виконання природоохоронного заходу, зокрема щодо здійснення державних закупівель, відповідно до вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель», укладання відповідних договорів про державні закупівлі та інших видів договорів, що за своїм предметом нерозривно пов’язані з виконанням заходів, покладено на ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Виконання робіт з реконструкції планується провести протягом 2016-2018 років.

Управління містобудування, архітектури
та житлово-комунального
господарства Знам’янської міської ради

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1017 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.4/7