П`ятниця, 19.04.2024, 10:51

Головна » 2015 » Липень » 2 » Реконструкція мереж зовнішнього освітлення
Реконструкція мереж зовнішнього освітлення
   Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцький А.А. разом з головою квартального комітету Дробахою Н.І. здійснив контроль за виконанням робіт по реконструкції мереж зовнішнього освітлення по вул. Пушкіна. Роботи виконуються спеціалістами комунального підприємства «Знам’янська ЖЕК №1». В ході робіт наявні лампи розжарювання будуть замінені на енергозберігаючі.
  Після завершення робіт на вул. Пушкіна реконструкцію мереж зовнішнього освітлення буде проведено по вул. Гоголя.
  Нагадаємо, що вул. Пушкіна та вул. Гоголя в 2014 році зайняли перше та третє місця у щорічному огляд-конкурсі «Краща вулиця», та отримали з міського бюджету винагороду у розмірі 25 тис.грн. та 10 тис.грн. відповідно. Саме за рахунок частини цих коштів і будуть виконані вказані роботи.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 831 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 4.0/8