Середа, 24.04.2024, 22:32

Головна » 2015 » Червень » 17 » Ремонт вулиць південної частини міста
Ремонт вулиць південної частини міста

Під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцького А.А. відбулось комісійне обстеження дорожнього покриття пров. Прохідного та вул. Кіровоградської. В обстеженні прийняли участь начальник Знам’янського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» Ковбасюк О.М, начальник управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Лаптєва Л.О., головний інженер Знам’янського Рем ПАТ «Кіровоградобленерго» Чайка Ю.М., помічник депутата міської ради Антоненка О.С. Євтушенко В.П.

Восени 2014 року Знам’янським РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» виконувались роботи по прокладанню кабелю по вул. Кіровоградській та пров. Прохідному.

Внаслідок виконання робіт, було пошкоджено існуюче дорожнє покриття. Під час роботи комісії було оглянуто обсяги пошкоджень дорожнього покриття та визначено орієнтовні обсяги та види робіт.

За результатами було досягнуто згоди на виконання робіт з відсипки дорожнього покриття вулиць щебеневою сумішшю та грейдеруванню на умовах співфінансування між Знам’янським РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» та Знам’янською міською радою. Провести роботи заплановано в червні 2015 року.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 922 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/8