Субота, 20.04.2024, 01:17

Головна » 2012 » Січень » 19 » Рішення в об'єднанні!
Рішення в об'єднанні!

12         18 січня 2012 року в приміщенні територіального центру по наданню соціальних послуг Центром соціальних служб була організована робоча зустріч представників релігійних організацій, які діють на території міста, та соціальних педагогів та психологів шкіл міста.
Найважливішою проблемою, які вирішували присутні, була взагалі можливість проведення профілактичних заходів у школах представниками різних релігійних конфесій. Релігійники презентували програми з якими вони можуть іти до дітей, зокрема, «Профілактика тютюнопаління», «Профілактика наркоманії», «Боремося з вірусом СНІДу, а не з людьми», «Запобігання абортам». У цих програмах немає жодного слова щодо агітації вступу до тієї чи іншої релігійної громади. Всі висловили спільну думку, що одних лише лекцій дітям та молоді вже замало. Для сприйняття та занурення в проблему необхідно знаходити інші форми роботи, зокрема, , проведення профілактичних акцій , тренінгові заняття, організацію концертів тощо. щоб діти були не пасивними слухачами, а повноцінними учасниками процесу. Результатом зустрічі стала попередня домовленість про співпрацю.
Вберегти молодь від негативних явищ - така спільна ціль релігійних організацій та освітян.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 699 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0