09:47 Рятувальник – мужня професія | |
![]() Вже стало традицією щовесни проводити фестиваль дружин юних пожежних для учнів загальноосвітніх закладів міста, метою якого є розвиток та поширення руху юних пожежних, формування у дітей і молоді вмінь і навичок діяти в різних життєвих ситуаціях, пошук і підтримка творчо обдарованої молоді. Привітала учасників фестивалю начальник відділу освіти Попова Н.О., яка звернула увагу дітей на почесну та важливу місію пожежників, переваги цієї професії та побажала вдалих виступів. ![]() За умовами конкурсної програми фестивалю команди представляли тематичні виступи, використовуючи будь-які жанри мистецтва (музику, літературу, хореографію), що порушували актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, несли рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях чи подіях, пропагували здоровий спосіб життя, несли агітаційне навантаження щодо необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності, а також продемонстрували теоретичні та практичні знання з основ медицини. Найкращою командою фестивалю визнано команду ЗШ № 3. ІІ місце посіла команда НВК ЗШ № 2-ліцей. ІІІ місце у команди ЗШ № 7. Командам ЗШ№№1, 4, 6 вручено грамоти за номінаціями та заохочувальні призи. Побажаємо успіхів переможцям у наступному етапі змагань! Фрайнд О.В. – культорганізатор ЦДЮТ | |
|