Середа, 01.05.2024, 19:17

Головна » 2011 » Вересень » 16 » Робоча нарада
Робоча нарада
12         Міський голова Крижановський Ігор Борисович провів робочу нараду за участю в.о. начальника Знам’янського міського відділу міліції УМВС України в Кіровоградській області Котиги С.В., головного лікаря райСЕС Пшеничного В.В., керівника ринку «Фенікс» Тернового М.М., начальника управління економіки та власності міськвиконкому Нестеренко Л.В. Основне питання наради – припинення стихійної торгівлі по вул.. Привокзальній,2. Скоординовано роботу всіх зацікавлених служб щодо позитивного вирішення даного питання. Доручено керівникам ринків «Залізничник» та «Фенікс» забезпечити торговими місцями осіб, які бажають здійснювати торгівлю, створити сприятливі умови для реалізаторів і для покупців.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 751 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0