Субота, 20.04.2024, 08:22

Головна » 2011 » Жовтень » 10 » Робоча нарада
Робоча нарада

1210 жовтня міський голова І.Крижановський провів робочу нараду за участю першого заступника міського голови В.Джулая, секретаря ради А.Тесленко, заступника міського голови А. Заруцького, керуючої справами міськвиконкому Н.Тесленко та начальників управлінь та відділів міськвиконкому з питання стану виконання основних завдань з реалізації програми "Центральний регіон-2015".

12В.Джулай доповів про стан виконання міського розділу програми "Центральний регіон – 2015" та назвав зроблені конкретні справи у різних сферах міста, зокрема про завершені роботи по 3-х інвестиційних проектах(будівництво магазину, приватний підприємець Куцова В.М.; ТОВ агропродукт реконструкція продцеху і млина у будівництво виробничих і складських приміщень під цех по виготовленню кондитерських виробів;ТОВ агропродукт, будівництво складу) та про роботу на об'єктах, що фінансуються за рахунок державних субвенцій на соціально-економічний розвиток міста у розмірі 6 млн.грн.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 777 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0