Головна »
2011 » Жовтень » 21 » Питання визначення балансоутримувача міні котелень міста
13:16 Питання визначення балансоутримувача міні котелень міста |
Під головуванням першого заступника міського голови В.Джулая 21 жовтня 2011 року відбулась робоча нарада за участю начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Н. Брунцвік, начальника відділу освіти В.Сиромятникова, керівника комунального підприємства "Міська аварійна служба" по питанню визначення балансоутримувача міні котелень міста, що планується ввести в експлуатацію в закладах освіти і культури в 2011 році. Також планується укладання договорів на теплопостачання та придбання газу. За наслідками наради були дані доручення начальнику управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства щодо підготовки проектів рішення виконавчого комітету з даних питань
|
Категорія: Експрес інформація |
Переглядів: 852 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |