П`ятниця, 29.03.2024, 07:14

Головна » 2012 » Лютий » 13 » Робоча нарада
Робоча нарада

12  13 січня 2012 року заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцький А.А. провів нараду з питань догляду за деревами, що розташовані в охоронних зонах повітряних ліній електропередач. На нараді були присутні керівник комунального підприємства "Шляховик” Лаптєва Л.О., керівник відділу "Спецінспекція” Лобов В.Б., начальник Знам’янського РЕМ Ковбасюк О.М., начальник управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Брунцвік Н.В. та заступник начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства. На засіданні було піднято питання щодо недопущення пошкоджень ліній електропередач падаючими деревами та гіллями, в результаті чого створюється реальна загроза життю людей.
За результатами засідання було вирішено:
працівникам відділу "Спецінспекція” разом із Знам’янським РЕМ провести роботу з мешканцями приватного сектору міста щодо догляду за деревами та забезпечення ними нормованих відстаней від них до проводів ПЛ біля своїх будинків;
комунальному підприємству "Шляховик” Лаптєвій Л.О. разом із Знам’янським РЕМ виконати роботи по упорядкуванню крон дерев, що знаходяться на території понад лініями електропередач;

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 748 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0