Середа, 08.05.2024, 12:38

Головна » 2012 » Серпень » 15 » Робоча нарада
Робоча нарада

12         Під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцького відбулася нарада з представниками установ міста з питання підготовки до роботи в осінньо-зимовий період. В нараді прийняли участь представники Знам'янської райдержадміністрації та районної ради, воєнного комісаріату, Знам’янської районної центральної лікарні, відділкової лікарні ст. Знам’янка, Знам’янської об’єднананої державної податкової інспекції; Знам’янського професійного ліцею; відділу внутрішніх справ; об’єднаного контрольно-ревізійного відділу.
У зв’язку з ліквідацією Знам’янського комунального підприємства теплових мереж, вищезазначеним установам необхідно вирішити питання опалення приміщень до початку опалювального сезону 2012/2013 року.
У ході наради всі запрошені проінформували Андрія Анатолійовича про заходи, які впроваджуються по кожній окремій установі для забезпечення їх теплом. Заруцьким А.А. було запропоновано всім присутнім звернутися до міської ради для надання допомоги, в разі необхідності.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 753 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0