П`ятниця, 26.04.2024, 05:28

Головна » 2011 » Жовтень » 21 » Робоча нарада з питань встановлення меж міста
Робоча нарада з питань встановлення меж міста

12 На виконання доручень першого заступника голови облдержадміністрації А.Ніколаєнка за підсумками обласної наради, яка відбулась 20 жовтня, щодо розмежування меж міста Знам'янка та сіл Знам'янського району,міським головою І.Крижановським за участю першого заступника міського голови В.Джулая, начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Н. Брунцвік, начальника управління економіки і власності Л.Нестеренко, головного архітектора міста І.Качанова, начальника управління Держкомзему А.Грицюк, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій С.Балана 21 жовтня 201 року відбулась робоча нарада з питань встановлення меж міста. За результатами наради були дані доручення щодо підготовки детальних пропозицій до Знам'янської районної ради, вказавши, які саме території міська рада пропонує передати в межі міста.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 696 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0