Четвер, 02.05.2024, 02:03

Головна » 2011 » Вересень » 2 » Робоча зустріч
Робоча зустріч
12      Ніде правди діти, сьогодні якби охарактеризувати стан знам’янських залізничників, то найбільш характерним було б слово – тривожний. Непокоять зміни, які мають відбуватися у зв’язку з реформуванням залізниці та перші кроки щодо послаблення Знам’янської дирекції залізничних перевезень, а саме: зменшення людських, фінансових і матеріальних ресурсів. Тривогу залізничників-знам’янчан розділяє і народний депутат України Олександр Єдін, котрий уже вдруге за короткий проміжок часу зустрічається з представниками галузі. Нинішня розмова за участю Олександра Йосиповича, міського голови Ігоря Крижановського, помічника нардепа Віталія Нікітюка, секретаря міської ради Андрія Тесленка з представниками вагонної дільниці. Голова профспілкового комітету Знам’янської вагонної дільниці Сергій Анатолійович Оніщенко доповів про ситуацію, що склалася: працівників частково скорочують, ще частина пише заяву про звільнення у Знам’янці і прохання прийняти їх на роботу в дирекцію Шевченкового. Відповідно всі відрахування із заробітної плати йтимуть у сусідній регіон, а це – заробітна плата вчителів, вихователів, лікарів, утримання комунального господарства, доріг і таке інше. На жаль, критична ситуація склалася не лише у цьому підприємстві, є невтішні прогнози й щодо інших.
12                -Я вже маю повну інформацію, - зазначив народний депутат. – Більше того, днями мали детальну розмову з головою облдержадміністрації Сергієм Миколайовичем Ларіним, опрацьовували шляхи розв’язання проблеми на користь Знам’янки. Губернатор також занепокоєний такими діями Одеського управління, які шкодять місту. Тому мною розроблено кілька напрямків роботи у цьому плані. Насамперед хочу наголосити: я на вашому боці і тому найближчим часом зустрінуся з Генеральним директором Укрзалізниці Володимиром Васильовичем Козаком із цього питання, подам відповідний лист і документи, щоб захистити Знам’янку, місто, яке для мене завжди було рідним. Є й вагомі аргументи на користь знам’янчан: вони завжди підтримували Партію регіонів, Програму Президента України Віктора Федоровича Януковича. І немає жодних сумнівів: важливий залізничний вузол – Знам’янку, треба захищати. І я це буду робити, тим більше, що є всі підстави визнати правоту знам’янчан: у дирекції Знам’янки краща матеріальна база, крупніші підприємства, професійні багаточисельні колективи, вже не кажучи про багаторічні напрацювання, традиції, досвід. Не менш важливим є географічне розташування вузла, варте уваги й те, що окремі підприємства мають понад столітній стаж. Це істотні переваги, а отже й вагомі аргументи.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 752 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0