13:44 Робочі будні міського голови | |
![]() Під час наради розглянуті питання: 1.Упорядкування та належне утримання оглядових колодязів на території міста Знам'янка 2.Вирішення питання упорядкування (демонтажу) приміщення колишньої бані по вул. Свердлова Міським головою І.Крижановським були дані доручення, щодо
проведення інвентаризації люкового господарства та надання актів їх обстеження; з метою недопущення виникнення крадіжок металевих люків на оглядових колодязях посилити контроль за несанкціонованими пунктами прийому металобрухту та співпраці з органами місцевої влади і підприємствами міста. проведення комісійного обстеження зруйнованого приміщення колишньої бані по вул. Свердлова; за результатами проведеного обстеження та, враховуючи розташування мереж і кабелів відповідних служб, підготувати проект рішення сесії міської ради про демонтаж зазначеного приміщення та вилучення земельної ділянки, передавши її в користування громаді міста. | |
|