П`ятниця, 26.04.2024, 07:35

Головна » 2011 » Липень » 20 » Робочий день міського голови
Робочий день міського голови

12   Однією із основних проблем у місті залишається  складна ситуація, яка склалася у даний час в  управлінні водопровідно-каналізаційного господарства, що впливає на якісне водопостачання міста. Однією із причин такої ситуації є заборгованість за спожиту воду абонентами. Міський голова І.Крижановський ознайомився з роботою абонентського відділу водоканалу. Вивчивши ситуацію,  дав доручення  терміново перевірити  наявність  та роботу приладів обліку води, жорстко підходити до боржників за спожиту воду. Міський голова побував у дитячому садку №7 «Козачок»., де у рамках виконання програми  «Центральний регіон – 2015» та з метою належної підготовки до  осінньо-зимового періоду 2011-2012 р.р., розпочато роботи по заміні вікон на енергозберігаючі. Ігор Борисович Крижановський ознайомився із ходом та якістю  робіт. Міський голова І.Крижановський провів виїзний прийом громадян у трудовому колективі психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням. Він ознайомив трудовий колектив із соціально-економічною ситуацією, що склалася на сьогоднішній день у місті, проблемами у житлово-комунальному господарстві та відповів на запитання, які турбували присутніх, -  водопостачання в літній період, скошення бур’янів напроти інтернату, своєчасне вивезення сміття, освітлення вулиць,  ремонту доріг, встановлення лавок на території та висадження декоративних дерев, квітів. Звернення також стосувались допомоги у вирішенні питання введення додаткового  маршруту зранку із с.Дмитрівки. За результатами виїзного прийому міським головою дано доручення відповідним службам.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 753 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0