Середа, 03.07.2024, 12:30

Головна » 2011 » Липень » 29 » Робочий день міського голови
Робочий день міського голови
12       Міський голова І.Крижановський звернув увагу на дотримання правил торгівлі живою рибою підприємцями у нашому місті. Він зустрівся з 14-ма підприємцями  і  поставив вимогу  про необхідність укладання ними угод на торгівлю живою рибою на ринку  «Фенікс» ПП  М.Тернового.

До міського голови звернулися депутати міської ради О.Смик, Р.Іванов, С.Клімова та заступник голови громадської ради  при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради В.Дуднік стосовно нормалізації водопостачання у місті. Були внесені з їхнього боку пропозиції. Міський голова запропонував їх допомогти у вирішенні питання погашення заборгованості за спожиту воду жителями міста, провівши роботу на своїх округах.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 871 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0