П`ятниця, 29.03.2024, 14:20

Головна » 2015 » Травень » 25 » Роботи по асфальтуванню доріг в смт. Знам’янка Друга продовжуються
Роботи по асфальтуванню доріг в смт. Знам’янка Друга продовжуються
  Серед багатьох питань, які турбують селищну раду, значне місце займає стан доріг. Протягом останніх двох років в селищі було здійснено асфальтування тротуарів на тих вулицях, де пожвавлений рух населення та автотранспорту. Також, було прокладено асфальтні доріжки на території центрального кладовища, розпочаті роботи по капітальному та поточному ремонту провулку від вулиці Леніна до вулиці 1-го Травня, заасфальтована автобусна зупинка біля селищного Будинку культури.
  Бюджет селищної ради на 2015 рік складає 60 відсотків від бюджету 2014 року. Але, незважаючи на це, були передбачені кошти для капітального та поточного ремонту доріг. 18 травня цього року бригада філії «Знам’янський райавтодор» здійснила роботи з асфальтування частини дороги по вулиці
12Ілліча біля церкви Святої Богородиці «Знамєніє». Слід зазначити, що виконання даних робіт дуже доречно напередодні релігійних свят – Вознесіння та Святої Трійці. Мешканцям селища буде зручно йти до храму.
  Селищний голова Філіпенко С.І. зазначає, що, на жаль, не все заплановане вдається виконати у зв’язку із браком коштів. Але кожна справа, здійснена селищною радою, її виконавчим комітетом та депутатським корпусом, спрямована на те, щоб в рідному селищі було комфортно, а мешканці відчували турботу про них.

І. ТУПАЛО,
спеціаліст по роботі з молоддю Знам’янської Другої селищної ради
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 838 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 3.0/2