Середа, 01.05.2024, 16:41

Головна » 2012 » Червень » 18 » Розглянуто питання про перерозподіл бюджетних коштів
Розглянуто питання про перерозподіл бюджетних коштів
12         Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста, на якому розглядалося питання про перерозподіл бюджетних коштів.
У роботі комісії брали участь депутати міської ради Л.Суслов, В.Бойко, С.Постика, М.Терновий, В.Хохлов, В.Мамалат та заступник начальника фінансового управління О.Лепетко, яка проінформувала депутатів по даному питанню.
Відповідно до подання головного розпорядника бюджетних коштів міського бюджету – управління праці та соціального захисту населення, постійна комісія погодила рішення виконавчого комітету від 8 червня 2012 року №298 «Про перерозподіл видатків субвенції з державного бюджету міському бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у 2012 році».

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 690 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0