Неділя, 19.05.2024, 20:45

Головна » 2012 » Травень » 31 » Розглянуто питання про стан працевлаштування громадян, звільнених з місць позбавлення волі

12         31 травня 2012 року під головуванням першого заступника міського голови В.Джулая відбулося засідання спостережної комісії. Під час роботи комісії було розглянуто питання про стан працевлаштування громадян, звільнених з місць позбавлення волі, залучення їх до відповідного перенавчання професіям, які мають попит на ринку праці.
Директор Знам'янського міськрайонного центру зайнятості Л.Компанієць ознайомила членів комісії з інформацією про роботу Знам'янського МРЦЗ з особами, які звільнені з місць позбавлення волі в січні-травні 2012 року.
Протягом січня-травня 2012 року на обліку в Знам'янському МРЦЗ перебувало 7 осіб з місць позбавлення волі з числа жителів міста .
Працевлаштовано – 1 особу на заброньоване робоче місце в ТДВ "Колос" – підсобним робітником.
Знято з обліку – 4 особи (в зв'язку з нез'явленням в зазначений день для надання статусу – 2 особи, невідвідуванням ЦЗ більше 30 календарних днів без поважних причин – 2 особи. Тому станом на 30.05.12 на обліку перебуває 2 особи звільнені з місць позбавлення волі, які мають статус безробітного.
Особам з місць позбавлення волі які перебували на обліку в центрі зайнятості надавались профінформаційні та профконсультаційні послуги.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 764 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0