П`ятниця, 19.04.2024, 18:30

Головна » 2017 » Березень » 17 » Розглянуто питання щодо земельних ділянок,розташованих за межами Знам’янської Другої селищної ради та передані в користування учасникам АТО

Міський  голова  С.Філіпенко  провів  розширену робочу  нараду, на якій були присутні: начальник Знам’янського МВ  УСБУ в Кіровоградській області  Лукасевич В.В.,  представник головного управління Держгеокадастру  в Кіровоградській області Короленко Н.В., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гребенюк С.А., начальник юридичного відділу міськвиконкому Ю.Данільченко, голова Знам’янської Другої селищної  ради  Москаленко С.Б., головний спеціаліст  відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі міськвиконкому Сич Н.М., головний спеціаліст відділу земельних питань Знам’янської міської  ради  Остапенко Є.О., учасники АТО та представники їх родин.

Головним питанням порядку денного був  розгляд  листа  першого  заступника  начальника  управління  Служби безпеки України в Кіровоградській області  Кулинича  Ю.М. щодо земельних ділянок, які розташовані за межами Знам’янської Другої селищної  ради та передані в користування учасникам  АТО.

З  метою уникнення конфліктної ситуації та  соціальної напруги серед населення міста Знам’янки  та Знам’янської Другої селищної ради було винайдено шляхи вирішення даного питання, а саме: представником головного управління Держгеокадастру  в Кіровоградській області Короленко Н.В. була  запропонована вільна земельна ділянка для ведення городництва мешканцями міста Знам’янки та Знам’янської  Другої  селищної ради. Голові Знам’янської Другої селищної ради  Москаленко С.Б.  надано роз’яснення з приводу оформлення  запропонованої земельної ділянки  в межах  чинного законодавства .

Головний спеціаліст
Н.Сич

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 849 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/4