Понеділок, 13.05.2024, 17:09

Головна » 2012 » Березень » 5 » Розглянуто питання заборгованості підприємств міста за житлово-комунальні послуги

12        5 березня 2012 року під головуванням міського голови І.Крижановського, за участю першого заступника міського голови В.Джулая, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцького відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств, начальниками установ та організацій міста.
Під час наради було розглянуто питання заборгованості підприємств міста за житлово-комунальні послуги.
За наслідками проведеної наради було дано доручення керівникам комунальних підприємств узагальнити інформацію щодо заборгованості за комунальні послуги по кожному підприємству та надати її заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцькому.
В свою чергу, юристи комунальних підприємств міста повинні посилити претензійну роботу з боржниками, відслідкувавши місця роботи боржників з метою впливу на їх платіжну дисципліну з боку керівників підприємств.
Керівники комунальних підприємств, начальники установ та організацій міста повинні провести відповідну роботу з працівниками підпорядкованих установ в частині своєчасної сплати комунальних послуг, в першу чергу це стосується працівників залізниці та освітян.
Ігор Борисович зупинився на роз'ясненні суті й пріоритетів реформи житлово-комунального господарства. Як зазначив міський голова, дана реформа проводиться з метою підвищення якості житлово-комунальних послуг для всіх верств населення.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 684 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0