Неділя, 12.05.2024, 20:44

Головна » 2012 » Березень » 28 » Розглянуто стан виконання міської програми збереження історичної пам’яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні

12         З метою збереження історичної пам’яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні, забезпечення проведення комплексних заходів щодо удосконалення системи соціального захисту 22 квітня 2011 року міська рада затвердила Міську програму збереження історичної пам’яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні на 2011-2020 роки. Програма була розроблена з урахуванням усіх напрямків роботи щодо увічнення подвигу українського народу під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.
Стан виконання Програми було розглянуто на нараді, яку провела керуюча справами міськвиконкому Н.Тесленко. Детально проаналізовано стан виконання кожного розділу Програми, звернуто увагу на активізації роботи з увічнення пам’яті про земляків-героїв, підвищенні рівня історико-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та впорядкуванню військових поховань.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 615 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0