Понеділок, 06.05.2024, 10:02

Головна » 2011 » Жовтень » 20 » Розмежування меж міста та району повинно піти на користь мешканців, для поліпшення умов проживання громадян
12  20 жовтня 2011 року під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації А.Ніколаєнка відбулась спільна обласна нарада щодо розмежування меж міста Знам'янка та сіл Знам'янського району. В нараді взяли участь представники міста та району, а саме: голова депутатської комісії обласної ради М.Вінницький, міський голова   І.Крижановський, перший заступник міського голови В.Джулай, депутат обласної ради С.Кліпацький, селищний голова С.Філіпенко, головний архітектор міста І.Качанов, начальник управління Держкомзему А.Грицюк, голова Знам'янської райдержадміністрації В.Горб, голова районної ради Т.Михайлова, заступник голови райдержадміністрації О.Головчиць та голови сільських рад.
Під час наради були заслухані дві сторони, кожна з яких відстоювала інтереси своїх громадян, у межах чинного законодавства.
Постільки дана проблема не була остаточно вирішена, було прийнято рішення про повторний розгляд даного питання через два тижні.
Як зазначив Андрій Ніколаєнко , що розмежування меж міста та району повинно пройти так щоб принести користь мешканцям міста та району, поліпшити умови проживання громад.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 753 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0