Четвер, 18.04.2024, 23:59

Головна » 2011 » Травень » 10 » Розпочато проведення загальних зборів громадян по виборах квартальних і будинкових комітетів

12              У місті розпочато проведення загальних зборів громадян по виборах квартальних і будинкових комітетів, які були організовані організаційним відділом міськвиконкому. 7 травня відбулися 3 звітно-виборчих зборів, на яких рішенням жителів кварталів обрано голів  комітетів. Зокрема: головою будинкового комітету №12 обрано Назаренко Людмилу Микитівну, квартального комітету №11 – Іванову Валентину Михайлівну, квартального комітету№13 – Каратєєва Сергія Всеволодовича.
У зборах взяли участь: секретар міської ради А.Тесленко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцький, начальник ЖЕК №1 В.Котовий, депутати Знам’янської міської ради І.Савельєв, Л.Делістьянов, В.Калюжний, С.Бойко, О.Антоненко.  :

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 663 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0