17:16 Розпочато роботу з підготовки до відзначення 27-х роковин аварії на ЧАЕС | |
![]() 26 березня 2013 року керуючою справами міськвиконкому Тесленко Н.О. проведено засідання організаційного комітету по підготовці та проведенню заходів, пов’язаних з відзначення в місті 27-х роковин Чорнобильської катастрофи. Членам організаційного комітету було доведено до відома план міських заходів, надано доручення та встановлено терміни їх виконання. З нагоди відзначення 27-х роковин Чорнобильської катастрофи напередодні цього дня планується проведення зустрічі активу міської громадської організації «Союз Чорнобиль» із керівництвом міста ; уроків - зустрічі ветеранів-учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з учнями загальноосвітніх та професійних навчальних закладів міста; конкурсу на кращий літературний учнівський твір на тему: «Чорнобиль. 27 років тому»; організації роботи тимчасової пересувної експозиції "Зірка на ім’я "Полин" у міському краєзнавчому музеї . ![]() | |
|