П`ятниця, 03.05.2024, 12:04

Головна » 2013 » Вересень » 12 » Розпочав роботу новий клуб - Клуб любителів сонячної ягоди – винограду
Розпочав роботу новий клуб - Клуб любителів сонячної ягоди – винограду

12 В міській ветеранській організації розпочав роботу новий клуб - Клуб любителів сонячної ягоди – винограду.

Організаційне засідання провела голова міської організації ветеранів Ганна Бабійчук.

Із 25 присутніх ветеранів головою обрано Голдіна Анатолія, заступником – Викреста Олександра, секретарем – Єрмакова Ларису. Затверджено план роботи.

Засідання клубу відбуватиметься першої суботи щомісячно о 10.00 год. в приміщенні територіального центру по обслуговуванню людей похилого віку.

Члени клубу внесли пропозиції до плану роботу : організувати поїздку по вивченню досвіду роботи любителів виноградарства інших міст області та інших регіонів; організувати виставку різних сортів винограду до Дня міста; організувати практичні заняття по вирощуванню винограда.

Члени клубу висловили велику вдячність Голдінову А.В. за ініціативу навчити знам’янчан вирощувати різні сорти винограду, які ростуть по всіх куточках України та інших країн. Він запропонував, щоб кожна садиба Знам’янки стала райським куточком подібним до його садиби.

Голова прес-групи міської організації ветеранів Сухінська Л.П.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 854 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/1