15:31 Розпочав свою роботу ХІХ міський тиждень Дружби «Повір у себе» | |
![]() 28 листопада розпочав свою роботу ХІХ міський Тиждень Дружби «Повір у себе» на базі школи-інтернату для дітей з наслідками поліомієліту та ДЦП, започаткований центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Тиждень відкрили Спортивні змагання «Веселі старти», а створити святковий настрій дітворі допомогли вихованці Палацу культури танцювальний колектив «Веселка». Представники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді привітали учнів школи, побажали їм міцного здоров’я, цікавих заходів та вражень, зустрічей з старими та новими друзями. Вже дев’ятнадцять років поспіль, в ці дні, багато небайдужих людей приходять сюди щоб поспілкуватися, поділитися своїми талантами та думками. Багато нових друзів, зустрічей та цікавої інформації чекає дітей в цей тиждень. | |
|