Вівторок, 23.04.2024, 10:53

Головна » 2015 » Червень » 24 » Розширене засідання архітектурно-містобудівної ради
Розширене засідання архітектурно-містобудівної ради
  Голова постійної комісії з питань житлово–комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища Качанов Ігор Олексійович спільно з представниками розробника містобудівної документації — плану зонування території міста Знам'янка — ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя Губенко Тетяною Вікторівною, лауреатом Державної премії України в галузі архітектури, начальником архітектурно-планувальної майстерні, та Пустотіним Олександром Сергійовичем, архітектором І категорії ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя, провели розширене засідання архітектурно-містобудівної ради з запрошенням голів постійних комісій Знам'янської міської ради, депутатів Знам'янської міської ради, начальників відділів виконавчого комітету, членів громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради по питанню розгляду матеріалів проекту плану зонування території міста Знам'янка Кіровоградської області для подальшого затвердження на черговій сесії Знам'янської міської ради. У роботі також взяли участь: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцький А.А., т. в. о. першого заступника міського голови – начальник фінансового управління Іваськів Т.А., керуюча справами міськвиконкому Меренкова Л.І., селищний голова смт. Знам’янка Друга Філіпенко С.І.
  Ігор Олексійович та представники ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» детально ознайомили присутніх з етапами та результатами виконаної роботи щодо розробки та напрямку використання проекту плану зонування території міста Знам'янка.
«План зонування території (зонінг) м. Знам'янка» розроблений на всю територію міста на основі генерального плану відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», нормативно-правових актів державної влади, а також відповідно документів, що визначають основні напрямки розвитку населеного пункту, охорони навколишнього природного середовища.
   Зонінг створений з метою регулювання планування та забудови території міста з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів, раціонального використання території; створення сприятливих умов для залучення інвестицій у будівництво шляхом забезпечення можливості вибору інвестором найбільш ефективного виду використання земельної ділянки для містобудівних потреб; забезпечення вільного доступу громадян до інформації стосовно розвитку населеного пункту, взаємоузгодження інтересів громади та інвесторів; забезпечення сумісності забудови окремих земельних ділянок з оточуючою забудовою; сприяння реалізації завдань довгострокового розвитку міста з урахуванням екологічного стану та збереження об'єктів культурної спадщини.
  Зонінгом визначаються умови і обмеження використання території населеного пункту, надається обґрунтування меж територіальних зон, встановлюються містобудівні регламенти, визначаються види переважного та супутнього використання земельних ділянок, граничні параметри дозволеного будівництва в цих зонах.
  Вирішено проект плану зонування винести на затвердження чергової сесії Знам’янської міської ради, яка відбудеться 24 липня поточного року.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 955 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 4.3/6