П`ятниця, 29.03.2024, 14:38

Головна » 2011 » Березень » 18 » Розширене засідання ради фізичної культури та спорту
Розширене засідання ради фізичної культури та спорту
12       У залі засідань міськвиконкому відбулось розширене засідання ради фізичної культури та спорту під головуванням керуючої справами міськвиконкому Тесленко Н.О. На розгляд було винесено питання щодо виконання доручення заступника голови ОДА „Про проведення в місті Всеукраїнського місячника „Спорт для всіх – спільна турбота” та про відзначення в місті Всесвітнього дня здоров’я. За результатами обговорення затверджено план обсягу робіт, в рамках місячника та графік облаштування спортивних майданчиків. Дано доручення всім зацікавленим установам і організаціям до 25 березня підготувати пропозиції щодо відзначення в місті 7 квітня Всесвітнього дня здоров’я. Знам’янській ДЮСШ визначити потреби для вирішення питання відновлення та приведення до належного стану футбольного поля, розташованого біля приміщення спортивної школи. Освітнім закладам міста та дирекціям ПТУ № 12 і професійного ліцею №3 провести інвентаризацію спортивних майданчиків, які розміщені на їх територіях та визначити перелік і терміни можливих ремонтних робіт. :

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 794 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0