Середа, 24.04.2024, 14:21

Головна » 2017 » Червень » 7 » Секретар міської ради Клименко Н.М. привітала працівників газети "Знам’янські Вісті" з Днем журналіста
Секретар міської ради Клименко Наталія Миколаївна від імені Знам’нської міської ради привітала працівників міської газети "Знам’янські Вісті" з Днем журналіста.

«Наша держава обрала шлях європейської інтеграції, а тому свобода слова та незаангажованість поглядів – головне чого прагне суспільство. Дякую за те, що завдяки вашій наполегливій праці читачі та слухачі щодня отримують об’єктивну інформацію про події, що відбуваються в місті. У Знам’янській журналістиці працюють творчі, віддані  своїй справі  та глядачам і   читачам,  професіонали. Місто наше невелике, і завдяки вам,  ми стаємо ближчими один до одного, відкриваємо нові грані рідної міста, дізнаємося про його буденні турботи та питання, що потребують максимальної уваги й якнайшвидшого розв’язання», – звернулась до присутніх Наталія Миколаївна.

Секретар міської ради побажала представникам ЗМІ великих тиражів, багатотисячної аудиторії шанувальників та легкості в написанні матеріалів та на знак подяки за важливу роботу журналістів вручила присутнім квіти
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 815 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2