Четвер, 02.05.2024, 01:28

Головна » 2014 » Серпень » 12 » Секретар житлового будинку – складова органу самоорганізації населення - запорука успіху, стабільного функціонування та життєдіяльності буди

Відділом по обслуговуванню ради Знам’янської міської ради, за ініціативи мешканців житлового будинку №109 по вул. Калініна, було проведено виборчі збори на яких було обрано секретаря даного будинку – Майбороду Валентину Степанівну.

Начальник відділу по обслуговуванню ради Наталія Василівна Брунцвік, під час проведення зборів, довела до відома присутніх інформацію комунального підприємства «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора №1» щодо загальної заборгованості за житлово-комунальні послуги по будинку, а також надала роз’яснення щодо впровадження на території міста альтернативної форми господарювання – створення об’єднань співвласників багатоквартирного будинку.

Обговоривши отриману інформацію, мешканцями будинку було вирішено, найближчим часом, доручити новообраному секретарю будинку, отримавши необхідну юридичну консультацію, організувати та розглянути на загальних зборах мешканців будинку, із запрошенням існуючих голів ОСББ міста, питання створення в житловому будинку №109 по вул. Калініна об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

Під час зборів мешканцями будинку були, також, підняті питання щодо: переліку складових вартості оплати за комунальні послуги мешканцями будинку та перелік робіт, що були виконані по даному житловому будинку протягом 2013 та першої половини 2014 року; періоду та причин утворення наявної суми заборгованості по одній з квартир будинку; аварійної ситуації у підвальних приміщеннях під'їздів №№ 3,4, 5; необхідності косіння трави на узбіччі вулиць Калініна та Дзержинського, вздовж житлового будинку № 109 по вул. Калініна. Дані питання направлені для розгляду відповідним службам міста.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 842 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0