Неділя, 28.04.2024, 18:57

Головна » 2011 » Серпень » 31 » Селекторна нарада
Селекторна нарада
12       На порядку денному селекторної наради було п’ять важливих питань, одне з яких – встановлення на підприємствах, що надають комунальні послуги, засобів обліку, а простіше кажучи – лічильників. Участь у селекторній нараді, яку проводив Перший віце-прем'єр-міністр України А. Клюєв взяв міський голова І. Крижановський. Перший віце-прем’єр-міністр поставив перед керівниками регіонів низку завдань, зокрема, стосовно здійснення фінансування за рахунок місцевих бюджетів формування регіонального ресурсу у визначених обсягах, прискорення поставки продовольчого зерна до державного інтервенційного фонду за форвардними контрактами, створення належних умов зберігання цьогорічного врожаю та недопущення подорожчання хлібу та хлібобулочних виробів. Також А.Клюєв наголосив, що за тиждень ціни на скраплений газ у регіонах мають кардинально зменшитися. Він доручив Мінекономрозвитку протягом доби проаналізувати в розрізі регіонів складові ціни балона скрапленого газу, що реалізується для потреб населення, та за результатами визначити обґрунтовану граничну ціну. Дано завдання невідкладно вжити заходів щодо оптимізації роздрібних цін. Про те, що на Кіровоградщині виконано майже 90% усіх заходів, необхідних для приведення до ладу регуляторних актів, йшлося також на селекторній нараді. На порядку денному наради було також питання виконання органами влади на місцях вимог закону про прискорений перегляд регуляторних актів органів місцевого врядування. Робота у даному напрямку на Кіровоградщині йде належним чином, і лише на кількох територіях досі не прийнято кілька десятків документів. Андрій Клюєв дав доручення керівникам усіх територій завершити роботу до проведення Ради регіонів у столиці, тому і голова Кіровоградської ОДА Сергій Ларін доручив завершити роботу на рівні районних та міських рад, щоб область могла звітувати про стовідсоткове завершення цього завдання Раді регіонів.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 859 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0