Середа, 01.05.2024, 21:22

Головна » 2013 » Березень » 29 » Семінар-практикум з відповідальними особами за правоосвітню роботу на підприємствах, установах, організаціях міста

12         28 березня 2013 року головою координаційно-методичної ради по правовій освіті населення, керуючою справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради Тесленко Наталією Олександрівною проведено семінар-практикум з відповідальними особами за правоосвітню роботу на підприємствах, установах, організаціях міста.
Темою для обговорення став затверджений Президентом України В. Януковичем Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».
Працівниками апарату управління міськвиконкому були роз’ясненні деякі положення вищевказаного Указу.
12          Зокрема, увагу було приділено впровадженню національних проектів та інвестицій, розвитку транспортної інфраструктури, реформі системи публічного управління, реформуванню місцевого самоврядування органів виконавчої влади, територіальної організації влади, а також реформам соціальної сфери та удосконаленню законодавству у сфері оплати праці та зайнятості населення.
Дано доручення відповідальним особам за правову освіту населення проводити роз'яснювальну роботу з даного питання у своїх трудових колективах.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 662 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0