Четвер, 28.03.2024, 15:44

Головна » 2011 » Лютий » 24 » Семінар-практикум з відповідальними особами за правову освіту у трудових колективах підприємств, установ, організацій міста
12       Керуюча справами міськвиконкому Н.Тесленко провела семінар-практикум з відповідальними особами за правову освіту у трудових колективах підприємств, установ, організацій міста, на якому проінформувала присутніх про результати запровадження реформ Президента України та про проведення громадською радою при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради опитування мешканців міста та смт. Знам’янка Друга - вивчення громадської думки «Відкритість і прозорість діяльності міської влади». Перший заступник міського голови В.Джулай зупинився на пріоритетних напрямках економічного розвитку міста (програма «Центральний регіон – 2015»). Провідний спеціаліст міськрайонного управління юстиції С.Гладун надав інформацію щодо юридичних аспектів проведення скорочення працівників на підприємствах, установах, організаціях..
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 889 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0