Четвер, 28.03.2024, 21:34

Головна » 2014 » Лютий » 20 » В Дозвільному центрі м. Знам’янка «День відкритих дверей»
В Дозвільному центрі м. Знам’янка «День відкритих дверей»
В Дозвільному центрі м. Знам’янка проведено «День відкритих дверей» начальником відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі.

О.Кирпа доповіла, рішенням виконкому від 9 серпня 2013 року № 372 визначено перелік адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, які можна одержати у центрі надання адміністративних послуг, так надання дозволу щодо укладання договору оренди комунальної власності, погодження на продовження дії такого договору відбувається на конкурсних засадах, згідно з переліком об’єктів комунальної власності міста, що пропонуються в оренду, керуючись с.29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України «Про оренду державного та комунального майна».

За зверненням суб’єкта господарювання на підставі норм Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», прийнятих нормативних актів центральних та місцевих органів виконавчої влади надається: - дозвіл на використання місцевої символіки м. Знам’янка з комерційною метою; - дозвіл на ведення торгівельної діяльності за межами торгівельних приміщень (виїзна сезонна торгівля) на території м. Знам’янка; - дозвіл одноразової діяльності об’єктів сфери соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення. Також реєструється книга відгуків та пропозицій об’єктів сфери соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення.

При наявності договору на охорону приміщення, встановлюється цілодобовий режим роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг за рішенням виконавчого комітету. Підставою для погодження режиму роботи об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення (заповнюється бланк декларації про режим роботи) є прийняття в експлуатацію об’єкта комерційного призначення.

Начальник відділу архітектури та містобудування управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства І.Качанов додав, що з прийняттям Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» суттєво спростились дозвільні та погоджувальні процедури в будівництві. Рівень державного регулювання й контролю при спорудженні об’єктів будівництва залежить від їх складності. Ознайомив з порядком здійснення будівництва об’єктів різної категорії складності.

Для будівництва індивідуального (садибного) будинку площею до 300 м2 громадянину потрібно:

1) оформити будівельний паспорт забудови земельної ділянки (термін цієї процедури займає 10 днів);

2) надіслати повідомлення про початок будівництва (1 день);

3) почати проведення будівельних робіт (за угодою);

4) зареєструвати декларацію про готовність об’єкта до експлуатації (10 днів).

Порядок здійснення будівництва об’єкта I–III категорії складності відбувається в такі етапи:

1) містобудівні умови та обмеження (7 днів);

2) технічні умови (15 днів, 30 днів у разі необхідності їх узгодження);

3) розроблення проектної документації (за угодою);

4) реєстрація декларації про початок будівельних робіт (5 днів);

5) проведення будівельних робіт (за угодою);

6) реєстрація декларації про готовність об'єкта до експлуатації (10 днів).

Порядок здійснення будівництва об’єкта IV–V категорії складності:

1) містобудівні умови та обмеження (7 днів);

2) технічні умови (15 днів, 30 днів у разі необхідності їх узгодження);

3) розроблення проектної документації (за угодою);

4) експертиза проектної документації (до 30 днів, 90 днів – для об’єктів, які становлять підвищену ядерну та екологічну небезпеку);

5) отримання дозволу на виконання будівельних робіт (10 днів);

6) проведення будівельних робіт (за угодою);

7) підготовка акта готовності об’єкту та надання сертифіката (10 днів).

Прийняття об’єкта в експлуатацію.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 785 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1