Четвер, 25.04.2024, 16:31

Головна » 2013 » Грудень » 6 » Шахово-шашковий турнір до 70-ї річниці від Дня визволення смт.Знам’янка Друга від німецько-фашистських загарбників
У приміщенні Будинку культури в смт. Знам’янка Друга між учнями Знам’янської ЗШ № 6 та Знам’янської ЗШ № 7 відбувся шахово-шашковий турнір, присвячений 70-й річниці від Дня визволення смт.Знам’янка Друга від німецько-фашистських загарбників.

Перед учнями шкіл виступив селищний голова Філіпенко Сергій Іванович, який зазначив: «Вже стало доброю традицією - збиратися у грудні на змагання по шашкам та шахам. Цей турнір ми з вами проводимо не тільки, щоб визначити кращих гравців по шахам та шашкам. Ми приурочуємо його річниці визволення нашого селища від німецько-фашистських загарбників. Я бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, миру та злагоди у ваших домівках. Нехай переможе сильніший.».

Із привітаннями до учнів звернувся заступник голови ветеранської організації смт. Знам’янка Друга Іванов Микола Васильович, який побажав учасникам удачі та наснаги, а також висловив надію, що майбутні покоління не забудуть подвиг нашого народу в часи Великої Вітчизняної війни.
По завершенню турніру суддівською комісією було підведено підсумки та визначено переможців.
Ними стали :

По шашкам серед дівчат :

І місце – Ярошевська Ольга, ЗШ № 6
ІІ місце – Фрайнд Дар’я, ЗШ № 7
ІІІ місце – Єльнік Олена, ЗШ № 6

По шашкам серед юнаків :

І місце – Сергієнко Олександр, ЗШ № 6
ІІ місце – Невкритий Микита, ЗШ № 6
ІІІ місце – Білошапка Сергій, ЗШ № 6

По шахам серед дівчат :

І місце – Нечипуренко Вікторія, ЗШ № 6
ІІ місце – Берегова Вікторія, ЗШ № 7