Субота, 20.04.2024, 14:08

Головна » 2016 » Квітень » 25 » Шановн іліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, члени Ваших родин!
Шановн іліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, члени Ваших родин!
Дозвольте висловити Вам велику вдячність та засвідчити свою шану за Ваш героїзм та самовідданість.

Ви стали першими, хто кинувся на приборкання радіаційної стихіїціною власного здоров’я та життя.

Ми низько схиляємо голови перед Вашим неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою.

Ви  не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів, навіть часто не усвідомлюючи, на яку особисту небезпеку наражалися.

Вічна вдячність живим і світла пам'ять загиблим!

Чорнобильські дзвони лунають над нами - і того відлуння вистачить ще не на одне покоління. Будемо пильними, милосердними, вдячними!

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС,  бажаю Вам і Вашим близьким міцного здоров'я, терпіння, простого щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей. Нехай сонце зігріває Вас своїм теплом ще багато-багато років!

Низький уклін Вам за вашу мужність, за Ваш подвиг. Нехай Господь пошлее Вам здоров'я, сили, нехай у Ваших родинах панує мир та злагода. Успіхів Вам у всіх Ваших справах.
А загиблим  та померлим від ран та хвороб – вічная пам'ять!

З повагою,
Міський голова                                                         С. Філіпенко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1033 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/4