Субота, 04.05.2024, 11:29

Головна » 2013 » Серпень » 10 » Шановні будівельники Знам’янщини та ветерани галузі!
Шановні будівельники Знам’янщини та ветерани галузі!

12    Шановні будівельники Знам’янщини та ветерани галузі!

Від імені Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем будівельника!

В цей день вшановують людей самої мирної професії, які мають безпосереднє відношення до будівництва - будівельників, архітекторів, дизайнерів, працівників промисловості будматеріалів, ветеранів галузі.

Бути будівельником означає бути творцем, який створює нові сучасні будинки та архітектурні споруди. Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію, адже активна будівельна діяльність демонструє стабільність економіки держави.
Завдяки вашим працелюбності, професіоналізму й наполегливості стають невпізнанними бульвари, майдани, вулиці, провулки, зрештою, міста. Ми переконані, що попереду на вас чекає велика робота, адже в Україні розпочато реалізацію масштабної програми житлового будівництва, отже кожному місту в нашій державі потрібні ваші знання й вміння. Віримо, що своєю творчою щоденною працею ви досягатимете нових високих результатів.
З почуттям глибокої вдячності бажаємо вам здоров’я, успіхів, натхнення й добробуту.

З повагою,                                                                            секретар ради
     міський голова                                                                        А.Тесленко
             І.Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 776 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1