Вівторок, 23.04.2024, 12:05

Головна » 2015 » Вересень » 18 » Шановні Юріє Олександровичу ,Тетяно Андріївно та всі мешканці Знам'янського району!
Сердечно вітаю Вас з Днем району!
Знам'янський  район пишається не лише своїм минулим – славне у нього і сьогодення розкішною природою, величною історією, народною піснею, витворами мистецтва.

Наша земля багата працьовитими людьми, які творять і примножують достаток, які в складних умовах сьогодення вирощують і печуть хліб, навчають дітей, лікують, орють ниви.

Знам'янська  земля виростила тисячі славних синів та дочок, відомих, високоосвічених, передових працівників, які разом з рядовими робітниками, що створюють матеріальні блага, дотримуються визначальних обов’язків: ставлення до батьків, до рідної землі, до свого призначення щодо виховання дітей.

З покоління в покоління ними передається духовна спадщина предків, традиції, народна мораль та совість.

У цей урочистий день бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та нових досягнень.

Миру і добра вам і вашим родинам.

З повагою,
Міський голова                                           Ігор    Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 921 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2