Субота, 04.05.2024, 17:51

Головна » 2014 » Жовтень » 8 » Шановні колеги, юристи!
Шановні колеги, юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста.

Щорічно 8 жовтня  відзначають своє професійне свято - День юриста - ті, хто захищають права і свободи українців, ведуть нашу країну по шляху правової держави та вдосконалюють законодавство.

У 1997 році указом Президента України було започатковано це свято в Україні за ініціативою  Міністерства юстиції України, Спілки юристів України та Спілки адвокатів України.

Не дивно, що  День юриста отримало статус державного свята, адже саме представники сфери юриспруденції сьогодні ведуть Україну - досить молоду країну, яка ще проходить свій шлях становлення та розвитку як правової держави - по шляху гармонізації її законодавства з європейськими нормами.

У  компетенції юристів -  питання затвердження правознавчого суспільства, розвитку правової культури українців. Саме юристи здатні забезпечити захист прав, як окремо взятого представника суспільства, так і держави в цілому.

У День юриста поздоровлення приймають адвокати, нотаріуси, правознавці, судді, слідчі, прокурори, юрисконсульти, педагоги-правознавці. Українці вітають тих, хто володіє не тільки знаннями в сфері законодавства, не тільки важелями управління правовою державою, а й мистецтвом слова.

Отже, щиро бажаю всім працівникам юридичної сфери невичерпної творчої енергії, стійкості і оптимізму, нових творчих  здобутків!  Нехай у ваших домівках панують мир, злагода й добробут!

Олена Ніколаєва,
начальник  Знам’янського
міськрайонного  управління юстиції

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 872 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0