П`ятниця, 29.03.2024, 12:56

Головна » 2015 » Березень » 23 » Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

Вам обов'язково допоможуть у:
пошуку підходящої роботи – тимчасової та постійної;
участі в громадських оплачуваних роботах;
професійній підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації, у т.ч. з видачею ваучера для вікової категорії «45+»;
отриманні статусу безробітного;
отриманні профорієнтаційних послуг, а також корисної інформації та консультацій, пов’язаних з працевлаштуванням, законодавством у сфері праці та зайнятості, Вашими правами під час пошуку роботи тощо.

У державній службі зайнятості діє єдина база вакансій для всієї України, доступ до яких є вільним.
Всі послуги служба зайнятості надаються БЕЗКОШТОВНО.

Також скористайтеся безкоштовними сервісами державної служби зайнятості:
інформаційно-довідковою телефонною системою
0-800-50-50-60 (із стаціонарного телефону); 730 (з мобільного телефону); Інтернет-порталами: www.dcz.gov.ua,   www.trud.gov.ua, www.dcz.gov.ua/kid

Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування.
Для реєстрації слід мати:
паспорт громадянина України (або інший документ, що посвідчує особу);
облікову картку платника податків;
трудову книжку;
документи про освіту;
військовий квиток (у разі потреби).
  Звертаємо Вашу увагу, що наявність документів і реєстрація в центрах зайнятості необов'язкова для отримання: інформації про вакансії, навчальні заклади, підприємства, установи, організації, з якими співпрацює служба зайнятості; консультацій з питань законодавства та інших питань; рекомендацій щодо вибору/зміни професії або навчальних закладів; консультацій щодо працевлаштування, у тому числі на тимчасові роботи.

Тож, якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до Знам’янського міськрайонного  центру зайнятості, що знаходиться за адресою: м.Знам’янка, вул..Чайковського,13А.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 893 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0