Четвер, 18.04.2024, 17:21

Головна » 2017 » Квітень » 26 » Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!
Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!
Ми були свідками героїчних зусиль цілого покоління наших співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого міста та району,  які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в   зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким     сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Довгих років життя та здоров’я  вам!

Вічна пам’ять загиблим  героям!

З повагою,
міський голова                                                                              С.Філіпенко
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 825 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2