П`ятниця, 26.04.2024, 20:57

Головна » 2017 » Вересень » 3 » Шановні підприємці!
Шановні підприємці!
Від імені   виконавчого комітету Знам’янської міської ради, особисто від себе щиросердно вітаю вас з професійним святом.

В першу неділю вересня в нашій державі відзначається День підприємця. Підприємництво малого, середнього та великого бізнесу є невід’ємною частиною вітчизняного господарського комплексу, яке відіграє значну роль у розв’язанні соціально-економічних та гуманітарних проблем, позитивно впливає на формування, становлення та розвиток економіки нашої  держави.

Бажаю всім підприємцям нашого міста невичерпної наснаги у праці, оптимізму, нових цікавих бізнес-проектів. Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, а ваші особисті здобутки і досягнення прискорюють економічний розвиток рідного міста і всієї України.

Щастя і благополуччя вам та вашим родинам!

З повагою
міський голова                                                           С.Філіпенко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 654 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.3/6