Середа, 01.05.2024, 16:54

Головна » 2014 » Вересень » 30 » Шановні працівники бібліотечних установ!
Шановні працівники бібліотечних установ!

Від імені виконавчого комітету Знам’янської міської ради прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом - Днем бібліотекаря!

Сьогодні важко переоцінити роль культурно-просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань. Задовольняючи наукові і культурні потреби громадян, бібліотеки забезпечують нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяють піднесенню інтелектуального рівня народу.

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

Міський голова І. Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 757 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1