Четвер, 28.03.2024, 15:14

Головна » 2017 » Листопад » 9 » Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!
Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди  вашого професійного свята. Свята тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Без вашого доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті.

Завдяки культурним центрам - мережі бібліотек, міського Палацу культури та селищного  Будинку культури, міського краєзнавчого  музею, асоціації майстрів народного мистецтва, Знам‘янської дитячої музичної школи ім.М.В.Лисенка з їх високопрофесійними кадрами, Знам’янка наповнюються повноцінним культурним життям.

Численні мистецькі фестивалі, арт-проекти, конкурси,   додають мистецької слави нашому  місту, роблять його відомим далеко за межами нашої держави. Професійні та аматорські колективи гідно представляють знам’янську громаду на кращих сценах України.

Багатство та різноманітність мистецьких здобутків та майстерність діячів культури   яскраво  демонструє народний самодіяльний ансамбль української пісні і танцю «Барвінок», хор «Ветеран», зразковий дитячий танцювальний колектив «Веселка», народний аматорський хор  локомотивного депо Знам’янка Одеської залізниці "Джерело”.

Тож нехай не полишає Вас   завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких ви докладаєте до своїх щоденних старань.

Нехай це свято подарує душевну злагоду, натхнення у роботі. Бажаю Вам міцного здоров’я, душевного тепла, енергії та весни у серці.

З повагою,
міський голова                                    С.Філіпенко
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 619 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1